Pousada Sossego
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το ξενοδοχείο Pousada Sossego Pojuca διαθέτει 20 δωμάτια και απέχει περίπου 2 χλμ. από το Υδάτινο Πάρκο Rolf.
Επιπλέον, Praia do Forte βρίσκεται 53 χλμ. μακριά. Επίσης, υπάρχει ο σταθμός λεωφορείων Rodoviaria, μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το πανδοχείο.
Το Requinte προσφέρει ποικιλία πιάτων ιταλικής κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση μόλις 300 μέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Pousada Sossego;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Pousada Sossego μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο Pousada Sossego αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes βρίσκεται σε απόσταση 70 χλμ. από τo ξενοδοχείο Pousada Sossego. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Sossego;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Pousada Sossego στις 12:00. - 📧
Τo ξενοδοχείο Pousada Sossego παρέχει ασύρματη σύνδεση στο Διαδίκτυο;
Ναι, τo ξενοδοχείο Pousada Sossego έχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί πανδοχείο.
Σε πανδοχείο υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.